Câștigătorii de la tombolă

A avut loc extragerea câștigătorilor "Promoția Primăverii"

Felicitări! Câștigătorii vor fi contactați pentru a putea intra în posesia premiilor!

Iată lista câștigătorilor:

Castigatorii locului 1 - premiu Tableta
Nr. Nume si prenume Oras
1 Andrei Stefan Botosani
2 Iliescu Tomita Braila
3 Prichici Marinel Braila
4 Vasile Gheorghe Bucuresti
5 Nechita Doinita Crivesti
6 Namolovan Valentina Iasi
7 Ceaiu Viorel Piatra Neamt
8 Cornea Constantin Piatra Neamt
9 Ferencz Jozsef Remetea
10 Nistor Cristian Tarnaveni

-

Castigatorii locului 2 - premiu Bicicleta
Nr. Nume si prenume Oras
1 Cristea Florin Bacau
2 Fiscusan Vladut Baia Mare
3 Codrut Mihaela Botosani
4 Moruz Viorel Botosani
5 Pazdoaga Vasilica Botosani
6 Bacanu Stefan Braila
7 Burtea Alina Braila
8 Burtea George Braila
9 Carbunaru Doru Braila
10 Iorga Valentin Braila
11 Petrescu Laura Bucuresti
12 Radulescu Catalin Bucuresti
13 Mustea Iuliu Cluj
14 Csata Karoly Gheorgheni
15 Voicu Monica Huedin
16 Diac Ciprian Medias
17 Negura Alin Pascani
18 Bitiusca Bernard Pascani
19 Rotaru Ciprian Pascani
20 Branea Tamara Piatra Neamt
21 Ceaiu Viorel Piatra Neamt
22 Olteanu Cristian Popesti
23 Ferencz Jozsef Remetea
24 Anton Liviu Savinesti
25 Tofan Marcel Targu Mures

-

Castigatorii locului 3 - premiu Troler
Nr. Nume si prenume Oras
1 Hentiu Dacian Arad
2 Tuluc Alexandru Bacau
3 Tompa Ciprian Bistrita
4 Rusu Loredan Botosani
5 Nicolau Alexandru Botosani
6 Pantiru Mihai Botosani
7 Timisag Liviu Botosani
8 Raileanu Petrisor Botosani
9 Ciopac Alexandria Botosani
10 Percal Petru Botosani
11 Soldan Claudiu Botosani
12 Burtea George Braila
13 Burtea George Braila
14 Prichici Marinel Braila
15 Mardale Lucian Braila
16 Perianu Dionisie Braila
17 Iorga Valentin Braila
18 Burtea George Braila
19 Bacanu Stefan Braila
20 Mastacan Gheorghe Bucuresti
21 Lazar Aurora Bucuresti
22 Rusu Iulian Bucuresti
23 Gromsen Dumitru Bucuresti
24 Barbarasa Ovidiu Bucuresti
25 Csete Pista Cluj
26 Elekes Darabont Gheorgheni
27 Izso Csaba Gheorgheni
28 Pasat Adrian Iasi
29 Diac Ciprian Medias
30 Sofian Mihai Mogosesti
31 Grigore Sebastian Motru
32 Balint Arthur Oradea
33 Damian Eusebiu Pascani
34 Petroaea Sinziana Pascani
35 El Kaed Iuliana Pascani
36 Alexandroae Lulu Pascani
37 Manasturean Razvan Roman
38 Florin Costene Roman
39 Nour Bogdan Roman
40 Diaconu Calin Roman
41 Petrisor Eugen Roman
42 Gheorghe Ioan Satu Mare
43 Babata Constantin Siretel
44 Simion Ticu Soci
45 Logigan Silviu Targu Mures
46 Molnar Edit Targu Mures
47 Chelaru Florin Vinatori
48 Gherasim Vasile Vinatori
49 Stanean Vlad Zalau
50 Astancai Gheorghe Zanesti